Zarezervujte teďGarance nejnižší ceny

Výlety snů do Prahy

Vyberte si z naší speciální nabídky. 
Jsme připraveni splnit jakékoli vaše přání. 

Dokonalý odpočinek

Dokonalý odpočinek

Kdy jste si naposledy dopřáli celý den v posteli? Se svojí oblíbenou knihou, šálkem dobrého čaje, zatímco o vás někdo pečoval? A když budete náhodou odpočinkem unavení, vydejte se na průzkum Prahy pohodlně – pěšky.

Více >

Pražská romance

Sníte o romantice v Praze? Vyberte si náš hotel a my uděláme vše pro to, aby se vaše sny splnily. Už nikdy nezapomenete na chvíle strávené v našem magickém, kouzelném městě. Vyberte si náš krásný a romantický hotel přímo uprostřed všeho kouzla. 

Více >
Pražská romance
S těmi, které milujete

S těmi, které milujete

Je vaším snem strávit bezstarostné chvíle se svými blízkými? Užít si celý volný den se svými dětmi? V našem hotelu to s rodinami umíme. Přijeďte a užijte si se svými blízkými nezapomenutelné chvíle přímo v centru Prahy. 

Více >

Skutečně luxusní kancelář

Užijte si svou pražskou „kancelář“ s exkluzivním servisem. Rádi byste při práci lehce posnídali? Nebo si dokonce na chvilku zdřímli? Chcete se cítit jako doma, i když jste na služební cestě? Vyberte si náš hotel! 

Více >
Skutečně luxusní kancelář
Úžasné zážitky

Úžasné zážitky

Objevte bohatou a rozmanitou kulturní a uměleckou scénu Prahy! Jak dlouho už sníte o úžasném večeru plném radosti a inspirace? Vyberte si náš hotel a všechny pražské kulturní události budete mít na dosah ruky. 

 

Více >

Přihlaste se k odběru newsletteru

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it.