Zarezervujte teďGarance nejnižší ceny

Výlety snů do Prahy

Vyberte si z naší speciální nabídky. 
Jsme připraveni splnit jakékoli vaše přání. 

Dokonalý odpočinek

Dokonalý odpočinek

Kdy jste si naposledy dopřáli celý den v posteli? Se svojí oblíbenou knihou, šálkem dobrého čaje, zatímco o vás někdo pečoval? A když budete náhodou odpočinkem unavení, vydejte se na průzkum Prahy pohodlně – pěšky.

Více >

Pražská romance

Sníte o romantice v Praze? Vyberte si náš hotel a my uděláme vše pro to, aby se vaše sny splnily. Už nikdy nezapomenete na chvíle strávené v našem magickém, kouzelném městě. Vyberte si náš krásný a romantický hotel přímo uprostřed všeho kouzla. 

Více >
Pražská romance
S těmi, které milujete

S těmi, které milujete

Je vaším snem strávit bezstarostné chvíle se svými blízkými? Užít si celý volný den se svými dětmi? V našem hotelu to s rodinami umíme. Přijeďte a užijte si se svými blízkými nezapomenutelné chvíle přímo v centru Prahy. 

Více >

Skutečně luxusní kancelář

Užijte si svou pražskou „kancelář“ s exkluzivním servisem. Rádi byste při práci lehce posnídali? Nebo si dokonce na chvilku zdřímli? Chcete se cítit jako doma, i když jste na služební cestě? Vyberte si náš hotel! 

Více >
Skutečně luxusní kancelář
Úžasné zážitky

Úžasné zážitky

Objevte bohatou a rozmanitou kulturní a uměleckou scénu Prahy! Jak dlouho už sníte o úžasném večeru plném radosti a inspirace? Vyberte si náš hotel a všechny pražské kulturní události budete mít na dosah ruky. 

 

Více >

Přihlaste se k odběru newsletteru