Zarezervujte teďGarance nejnižší ceny

Dokonalý odpočinek

Kdy jste si naposledy dopřáli celý den v posteli? Se svojí oblíbenou knihou, šálkem dobrého čaje, zatímco o vás někdo pečoval? A když budete náhodou odpočinkem unavení, vydejte se na průzkum Prahy pohodlně – pěšky.

Nejpříhodnější lokalita

Nejpříhodnější lokalita

Hotel se nachází přímo v centru Prahy. Staroměstské náměstí, Karlův most, Václavské náměstí, Prašná brána, muzea, galerie, obchodní centra – tam všude dojdete pěšky. Hotel je také snadno přístupný pražskou hromadnou dopravou.

 

Prvotřídní bufetová snídaně

Prvotřídní snídaně (v ceně ubytování) je servírovaná každý den od 7.00 do 11.00. Nastartuje váš báječný den a dodá Vám energii na celodenní prohlídku města. 

 

Prvotřídní bufetová snídaně
Vynikající služby

Vynikající služby

Zásluhou přátelského personálu a fantastických služeb získal náš hotel Certificate of Excellence 2015 od společnosti Trip Advisor. Náš ochotný concierge vám doporučí nejzajímavější místa, zorganizuje pro vás prohlídky i další akce. 

Chytrý průvodce

Stáhněte si zdarma hotelovou aplikaci s průvodcem a offline mapou. Nikdy se ve městě neztratíte a vždy najdete ta nejzajímavější místa. 

 

Chytrý průvodce
ALITER Bar

ALITER Bar

V útulném baru s neformální atmosférou si odpočinete s šálkem čerstvé kávy nebo sklenicí právě natočeného piva a chutným malým občerstvením kdykoliv během dne. 

Přihlaste se k odběru newsletteru

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it.