Zarezervujte teďGarance nejnižší ceny

Naši sousedé jsou i vašimi sousedy

Náš hotel se nachází přímo uprostřed Petrské čtvrti, která byla založena před několika stoletími. Živelně vytvořená změť uliček a budov je dodnes zachovaná, což vytváří opravdu zvláštní a kouzelnou atmosféru. Toto kouzlo je přitažlivé pro řadu umělců, designérů a dalších, a tak je v okolí našeho hotelu mnoho malých obchůdků, studií a kaváren. Rádi vás s našimi sousedy seznámíme.   

100Class

100Class

1 minuta chůze od hotelu

Concept store nabízí exkluzivně navržené kolekce oděvů, módních a designových doplňků předních tuzemských designerů.

Více >

Choco-cafe

2 minuty chůze od hotelu

Přáním této rodinné čokoládovny je rozdávat radost v podobě té nejlepší čokolády, kterou vyrábí s láskou a trpělivostí. Záleží jim na tom, aby pečlivě vybrané ingredience té nejvyšší kvality spojené v hrnku jejich horké čokolády, v tabulce, pralince či makronce, ve Vás vždy vytvářely zážitky, na které nezapomenete.

Více >

Choco-cafe
Nase Maso

Nase Maso

4 minuty chůze od hotelu

Kvalitní maso z českých chovů – vyzrálé hovězí plemene čestr, chutné vepřové z přeštických prasat a z něj připravené uzeniny vlastní výroby. V řeznictví a bistru vám cokoliv z pultu na místě ugrilují nebo ohřejí.

Více >

Showroom.

4 minut chůze od hotelu

Je nejen místem pro prezentaci a prodej produktů, ale také komunitní “hub” designer, kteří tady pracují.

Více >

Showroom.
EMA espresso bar

EMA espresso bar

5 minut chůze od hotelu

…je espresso bar. Takže rychlá káva na stojáka. Kvantita není na úkor kvality, forma podtrhuje obsah. Výběrovou kávu z evropských mikropražíren melou mlecí kameny rychle a jistě.
Více >

Manufaktura

5 minut chůze od hotelu

Výroba a prodej přírodní kosmetiky, dřevěných hraček a tradičních řemeslných výrobků.

Více >

Manufaktura
Lokál

Lokál

6 minut chůze od hotelu

Vychutnejte si pečlivě ošetřené pivo a čerstvě navařené domácí jídlo. Jejich "hotová jídla" jsou pro vás připravena neustále po celý den. Kuchaři vaří českou klasiku bez umělých dochucovadel a polotovarů, vše je z čerstvých surovin od místních dodavatelů.

Více >

The PUB

15 minut chůze od hotelu

The PUB Pilsner Unique Bar je koncept restaurací, který spojuje kvalitní kuchyni, výborné pivo a skvělou zábavu. V jejich restauracích si můžete načepovat nepasterizované pivo z tanků u jednoho ze stolů vybavených samoobslužným výčepem.

Více >

The PUB
Hemingway bar

Hemingway bar

20 minut chůze od hotelu

Co je rozhodně doménou Hemingway baru, jsou prvotřídní koktejly, které jsou připravovány výhradně z prémiových a ultra prémiových produktů a čerstvých ovocných šťáv. Starat se o Vás budou velmi zkušení barmani, kteří Vám poskytnou maximální servis.

Více >

Přihlaste se k odběru newsletteru

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it.