Zarezervujte teďGarance nejnižší ceny

Naši sousedé jsou i vašimi sousedy

Náš hotel se nachází přímo uprostřed Petrské čtvrti, která byla založena před několika stoletími. Živelně vytvořená změť uliček a budov je dodnes zachovaná, což vytváří opravdu zvláštní a kouzelnou atmosféru. Toto kouzlo je přitažlivé pro řadu umělců, designérů a dalších, a tak je v okolí našeho hotelu mnoho malých obchůdků, studií a kaváren. Rádi vás s našimi sousedy seznámíme.   

100Class

100Class

1 minuta chůze od hotelu

Concept store nabízí exkluzivně navržené kolekce oděvů, módních a designových doplňků předních tuzemských designerů.

Více >

Choco-cafe

2 minuty chůze od hotelu

Přáním této rodinné čokoládovny je rozdávat radost v podobě té nejlepší čokolády, kterou vyrábí s láskou a trpělivostí. Záleží jim na tom, aby pečlivě vybrané ingredience té nejvyšší kvality spojené v hrnku jejich horké čokolády, v tabulce, pralince či makronce, ve Vás vždy vytvářely zážitky, na které nezapomenete.

Více >

Choco-cafe
Nase Maso

Nase Maso

4 minuty chůze od hotelu

Kvalitní maso z českých chovů – vyzrálé hovězí plemene čestr, chutné vepřové z přeštických prasat a z něj připravené uzeniny vlastní výroby. V řeznictví a bistru vám cokoliv z pultu na místě ugrilují nebo ohřejí.

Více >

Showroom.

4 minut chůze od hotelu

Je nejen místem pro prezentaci a prodej produktů, ale také komunitní “hub” designer, kteří tady pracují.

Více >

Showroom.
EMA espresso bar

EMA espresso bar

5 minut chůze od hotelu

…je espresso bar. Takže rychlá káva na stojáka. Kvantita není na úkor kvality, forma podtrhuje obsah. Výběrovou kávu z evropských mikropražíren melou mlecí kameny rychle a jistě.
Více >

Manufaktura

5 minut chůze od hotelu

Výroba a prodej přírodní kosmetiky, dřevěných hraček a tradičních řemeslných výrobků.

Více >

Manufaktura
Lokál

Lokál

6 minut chůze od hotelu

Vychutnejte si pečlivě ošetřené pivo a čerstvě navařené domácí jídlo. Jejich "hotová jídla" jsou pro vás připravena neustále po celý den. Kuchaři vaří českou klasiku bez umělých dochucovadel a polotovarů, vše je z čerstvých surovin od místních dodavatelů.

Více >

The PUB

15 minut chůze od hotelu

The PUB Pilsner Unique Bar je koncept restaurací, který spojuje kvalitní kuchyni, výborné pivo a skvělou zábavu. V jejich restauracích si můžete načepovat nepasterizované pivo z tanků u jednoho ze stolů vybavených samoobslužným výčepem.

Více >

The PUB
Hemingway bar

Hemingway bar

20 minut chůze od hotelu

Co je rozhodně doménou Hemingway baru, jsou prvotřídní koktejly, které jsou připravovány výhradně z prémiových a ultra prémiových produktů a čerstvých ovocných šťáv. Starat se o Vás budou velmi zkušení barmani, kteří Vám poskytnou maximální servis.

Více >

Přihlaste se k odběru newsletteru