Zarezervujte teďGarance nejnižší ceny

UNIC Lokalita

Hotel UNIC Praha stojí v tiché uličce historické Prahy, pár kroků od Staroměstského náměstí a Pražského orloje, od Václavského náměstí a Národního muzea i od Karlova mostu, který spojuje Staré Město s Malou Stranou a Pražským hradem. 

 Moderní nákupní centrum Palladium s více než 180 obchody, stanice metra Náměstí Republiky nebo hlavní autobusové nádraží Florenc nejsou od hotelu dále než 10 minut chůze.

Hotel je rovněž snadno dostupný z Hlavního nádraží a od Mezinárodního letiště Václava Havla je vzdálen 12 km. 

Jak se k nám dostanete

Veřejnou dopravou

Náš hotel je snadno dostupný metrem. Ze stanice Náměstí Republiky je to pěkná, krátká procházka. Zvolte východ Masarykovo nádraží – Bílá Labuť, odbočte doleva do ulice Havlíčkova, přejděte ulici na Poříčí do ulice Zlatnická. Přejděte ulici Truhlářská na malé náměstí (Petrské náměstí) a odbočte doleva do ulice Soukenická. Hotel UNIC Praha naleznete na pravé straně. 

Spojení naleznete na internetu >

Autem

Přestože je náš hotel přímo v centru, odevšud se k nám dostanete autem snadno. Pojedete směrem do centra, přímo do Soukenické ulice a zaparkujete v zabezpečené hotelové garáži. 

GPS:50.086002, 14.342426

Cestu si prosím naplánujte na >

Z Mezinárodního letiště Václava Havla 

Hosté přijíždějící z letiště si mohou objednat náš vlastní hotelový transport pouze za 30 EUR/1 cesta/1 auto na info@hotel-unic.cz.

Další možností je autobus č. AE, nástupní stanice přímo před východem z příletové haly letiště, směr „Hlavní nádraží“. Z Hlavního nádraží pokračujte tramvají číslo 15 nebo 26 na zastávku „Dlouhá třída". Do Hoteli UNIC Prague je to již jen 2 minuty pěší chůze.

Přihlaste se k odběru newsletteru