Zarezervujte teďGarance nejnižší ceny

UNIC Lokalita

Hotel UNIC Praha stojí v tiché uličce historické Prahy, pár kroků od Staroměstského náměstí a Pražského orloje, od Václavského náměstí a Národního muzea i od Karlova mostu, který spojuje Staré Město s Malou Stranou a Pražským hradem. 

 Moderní nákupní centrum Palladium s více než 180 obchody, stanice metra Náměstí Republiky nebo hlavní autobusové nádraží Florenc nejsou od hotelu dále než 10 minut chůze.

Hotel je rovněž snadno dostupný z Hlavního nádraží a od Mezinárodního letiště Václava Havla je vzdálen 12 km. 

Jak se k nám dostanete

Veřejnou dopravou

Náš hotel je snadno dostupný metrem. Ze stanice Náměstí Republiky je to pěkná, krátká procházka. Zvolte východ Masarykovo nádraží – Bílá Labuť, odbočte doleva do ulice Havlíčkova, přejděte ulici na Poříčí do ulice Zlatnická. Přejděte ulici Truhlářská na malé náměstí (Petrské náměstí) a odbočte doleva do ulice Soukenická. Hotel UNIC Praha naleznete na pravé straně. 

Spojení naleznete na internetu >

Autem

Přestože je náš hotel přímo v centru, odevšud se k nám dostanete autem snadno. Pojedete směrem do centra, přímo do Soukenické ulice a zaparkujete v zabezpečené hotelové garáži. 

GPS:50.086002, 14.342426

Cestu si prosím naplánujte na >

Z Mezinárodního letiště Václava Havla 

Hosté přijíždějící z letiště si mohou objednat náš vlastní hotelový transport pouze za 29 EUR/1 cesta/1 auto na info@hotel-unic.cz.

Další možností je autobus č. AE, nástupní stanice přímo před východem z příletové haly letiště, směr „Hlavní nádraží“. Z Hlavního nádraží pokračujte tramvají číslo 15 nebo 26 na zastávku „Dlouhá třída". Do Hoteli UNIC Prague je to již jen 2 minuty pěší chůze.

Přihlaste se k odběru newsletteru

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it.