Zarezervujte teďGarance nejnižší ceny

Chuť a pohodlí jako ze snu

Restaurace a bar "home by UNIC" je perfetkní místo, kde si můžete užívat unikátní kombinaci moderní české a mezinárodní kuchyně v pohodlném prostředí přímo v centru Prahy. 

 

Restaurace

Restaurace "home by UNIC"

"Home, domov – to je pro mne láska a krásné vzpomínky. Láska k rodné zemi a vzpomínky na dětství. Inspiruje mne příroda,
tradiční česká kuchyně i místní farmáři, kteří tvrdě a s láskou pracují na tom, aby dodávali vždy fantastické suroviny.

V naší kuchyni kombinujeme jen to nejlepší, abychom okouzlili hosty nezapomenutelnými zážitky. Restauraci home jsme vytvořili proto, aby česká příroda a kuchyně mohly zazářit prostřednictvím našich jídel v úplně novém světle."

Petr Šmrha – šéfkuchař

Prvotřídní snídaně

Prvotřídní bufetová snídaně (v ceně ubytování), servírovaná každý den od 7.00 do 11.00 báječně nastartuje váš den. Bufet nabízí široký výběr nápojů a jídel: vynikající sendviče, sýry, šunka, vejce, uzeniny, houby, domácí koláčky, jogurty, cereálie, čerstvé ovoce a zelenina. 

 

Prvotřídní snídaně
Naše menu

Naše menu

Náš šefkuchař připravil chutné menu , dostupné denně od 12.00 do 23.00 

Naše menu >

Polední menu >


Bar

http://www.kudyznudy.cz/V útulném baru s neformální atmosférou si odpočinete s šálkem čerstvé kávy nebo sklenicí právě natočeného piva a chutným malým občerstvením kdykoliv během dne.

Nápojový a vinný lístek > 

Bar

Přihlaste se k odběru newsletteru

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it.