Zarezervujte teďGarance nejnižší ceny

Chuť a pohodlí jako ze snu

Restaurace a bar ALITER je perfetkní místo, kde si můžete užívat unikátní kombinaci moderní české a mezinárodní kuchyně v pohodlném prostředí přímo v centru Prahy. 

 

Restaurace a bar ALITER

Restaurace a bar ALITER

Náš jídelní lístek spojuje tradiční českou kuchyni s tím nejlepším ze světové gastronomie. Abychom uspokojili chutě našich hostů, přizpůsobujeme originální české recepty moderním světovým trendům a stylům, aniž bychom narušili původní autentičnost pokrmů.

 

Prvotřídní snídaně

Prvotřídní bufetová snídaně (v ceně ubytování), servírovaná každý den od 7.00 do 11.00 báječně nastartuje váš den. Bufet nabízí široký výběr nápojů a jídel: vynikající sendviče, sýry, šunka, vejce, uzeniny, houby, domácí koláčky, jogurty, cereálie, čerstvé ovoce a zelenina. 

 

Prvotřídní snídaně
À la carte menu & sezónní menu

À la carte menu & sezónní menu

Náš šefkuchař připravil chutné À la carte menu , dostupné denně od 12.00 do 23.00 

À la carte menu >

Vegetariánské menu >

Obědové menu >

 

 

ALITER bar

V útulném baru s neformální atmosférou si odpočinete s šálkem čerstvé kávy nebo sklenicí právě natočeného piva a chutným malým občerstvením kdykoliv během dne. 

ALITER bar

Přihlaste se k odběru newsletteru

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it.