Zarezervujte teďGarance nejnižší ceny

S těmi, které milujete

Je vaším snem strávit bezstarostné chvíle se svými blízkými? Užít si celý volný den se svými dětmi? V našem hotelu to s rodinami umíme. Přijeďte a užijte si se svými blízkými nezapomenutelné chvíle přímo v centru Prahy. 

V Praze si užije celá rodina

V Praze si užije celá rodina

Praha nabízí rodinám s dětmi mnoho aktivit: nádherná zoologická zahrada, jedna z nejkrásnějších na světě, botanická zahrada, akvaparky, Dino park, Mořský svět, Muzeum hraček, loutková divadla, obrovské městské parky s hřišti a mnoho dalších. 

Jako doma

Náš hotel nabízí prostorné rodinné apartmány se zaručeným soukromím ložnice rodičů, velké, pohodlné koupelny a dostatek prostoru pro děti.
 

Jako doma
Skvělé služby pro vaše nejmenší

Skvělé služby pro vaše nejmenší

Nabízíme zdarma také vybavení pro naše nejmenší hosty: dětskou postýlku/postel navíc, vysokou stoličku, dětský župan. Zařídíme hlídání dětí (dětské hřiště je vzdáleno pouze 4 minuty chůze). Nekuřácká hotelová restaurace ALITER nabízí speciální dětské menu.

Rodinný balíček

Využijte náš zvýhodněný balíček a přijeďte s celou rodinou do Prahy. Zažijete mnoho nezapomenutelných chvil a Vaše děti si Prahu a její atrakce zamilují! Více >

Rodinný balíček

Přihlaste se k odběru newsletteru

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it.