Zarezervujte teďGarance nejnižší ceny

Úžasné zážitky

Objevte bohatou a rozmanitou kulturní a uměleckou scénu Prahy! Jak dlouho už sníte o úžasném večeru plném radosti a inspirace? Vyberte si náš hotel a všechny pražské kulturní události budete mít na dosah ruky. 

 

Milovníci kultury a umění

Milovníci kultury a umění

Zlaté město Praha, uvedené na seznamu světového dědictví UNESCO, je tou správnou volbou pro všechny, kteří obdivují evropskou historii, architekturu a umění a chtějí si dopřát odpočinek ve městě. Náš hotel je pro ně tou správnou volbou díky svému umístění. V tiché uličce, ale přímo v srdci města, všechny hlavní historické a kulturní zajímavosti na dosah ruky. 

 

Unikátní se vším všudy

Unikátní koncept moderního designového hotelu v historické budově, vybudovaný jako spojení minulosti se současností. Unikátní kombinace historické budovy, současného designu a moderního umění (originální obrazy slavného španělského malíře Quim Domene). 

Unikátní se vším všudy
Vynikající služby

Vynikající služby

Profesionální a velmi ochotní recepční vám rádi doporučí a zorganizují jakýkoliv výlet, prohlídku města, lístky do muzea, divadla či na výstavu. Nabízíme také náš vlastní měsíční program pražských událostí, koncertů, muzeí, výstav. 

Přihlaste se k odběru newsletteru