Zarezervujte teďGarance nejnižší ceny

Úžasné zážitky

Objevte bohatou a rozmanitou kulturní a uměleckou scénu Prahy! Jak dlouho už sníte o úžasném večeru plném radosti a inspirace? Vyberte si náš hotel a všechny pražské kulturní události budete mít na dosah ruky. 

 

Milovníci kultury a umění

Milovníci kultury a umění

Zlaté město Praha, uvedené na seznamu světového dědictví UNESCO, je tou správnou volbou pro všechny, kteří obdivují evropskou historii, architekturu a umění a chtějí si dopřát odpočinek ve městě. Náš hotel je pro ně tou správnou volbou díky svému umístění. V tiché uličce, ale přímo v srdci města, všechny hlavní historické a kulturní zajímavosti na dosah ruky. 

 

Unikátní se vším všudy

Unikátní koncept moderního designového hotelu v historické budově, vybudovaný jako spojení minulosti se současností. Unikátní kombinace historické budovy, současného designu a moderního umění (originální obrazy slavného španělského malíře Quim Domene). 

Unikátní se vším všudy
Vynikající služby

Vynikající služby

Profesionální a velmi ochotní recepční vám rádi doporučí a zorganizují jakýkoliv výlet, prohlídku města, lístky do muzea, divadla či na výstavu. Nabízíme také náš vlastní měsíční program pražských událostí, koncertů, muzeí, výstav. 

Přihlaste se k odběru newsletteru

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it.